Nowe szkoły katolickie oraz jubileusz V-lecia odrodzonego szkolnictwa katolickiego w Jeleniej Górze

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Wychowania, zapraszamy na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2017/2018 w placówkach edukacyjnych prowadzonych przez Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego.

W roku bieżącym swoją działalność rozpoczynają dwie nowe szkoły: Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa u św. Pankracego w Jeleniej Górze oraz powstałe z przekształcenia Publicznego Katolickiego Gimnazjum u św. Pankracego w Jeleniej Górze w Publiczne Katolickie Liceum Akademickie u św. Pankracego w Jeleniej Górze. Uroczystość będzie także okazją do zauważenia działań realizowanych na polu edukacji katolickiej, jakie z sukcesami podejmuje nasze Stowarzyszenie. Szczegóły w dołączonym zaproszeniu.
list_5_lat_szk_kat.jpg