Koncert charytatywny z okazji dnia św. Pankracego

logoddp.png

12 maja to wspomnienie św. Pankracego, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji parafia pw.  Świętych Erazma i Pankracego wraz z Karkonoskim Stowarzyszeniem Edukacyjnym zaprasza na koncert. Koncert jest dziełem charytatywnym – społeczność Publicznego Katolickiego Gimnazjum u św. Pankracego pozyskuje w ten sposób środki na remont siedziby szkół katolickich.

Jest to także wydarzenie kulturalne, wystąpią bowiem jeleniogórscy muzycy, a gwiazdą koncertu będzie akordeonowy wirtuoz – Marcin Wyrostek.

Liczymy na wspólne odkrywanie piękna muzyki i śpiewu – przyjdź, zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół, pomóż nam budować naszą szkołę, szkołę wartości!

Koncert odbędzie się w niedzielę 14 maja w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze (godz. 16:00 lub godz. 18:30). Cegiełki (o wartości 30 zł) do nabycia w parafiach i sekretariacie Gimnazjum Katolickiego (ul. PCK 23).

plakatdzw.jpg