Zaproszenie na VI Karkonoski Orszak Trzech Króli

spiewnik.jpg

Szanowni Państwo!

6 stycznia 2017 ok. godz. 13.00 z Bazyliki świętych Erazma i Pankracego wyruszy szósty już Karkonoski Orszak Trzech Króli. Trasa Orszaku jest niezmienna i wiedzie ulicami: Plac Kościelny – Boczna – Plac Ratuszowy – Jasna – Grodzka – Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Plac Niepodległości – Bankowa – Szkolna – Plac Ratuszowy.

Tradycyjnie pójdziemy za gwiazdą, przy dźwiękach góralskiej kapeli, pokonując niebezpieczeństwa i podszepty złego, aby wspólnie powitać Dziecię Jezus, pokłonić się Zbawcy i kolędować w gronie rodzinnym.

Cztery sceny przygotowują: Duszpasterstwo STUDNIA, społeczność Publicznego Katolickiego Gimnazjum u św. Pankracego, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego ZAWISZA, Przedszkole Okrąglaczek.

Podczas Karkonoskiego Orszaku Trzech Króli w Jeleniej Górze zbierane będą środki na doposażenie sal lekcyjnych prowadzonego przez Stowarzyszenie – Publicznego Katolickiego Gimnazjum u św. Pankracego w Jeleniej Górze.

W ten dzień także inaugurujemy akcję: dzwonekdlapankracego.pl.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież – pamiętajcie o przebraniach! (podpowiedzi, jak przygotować strój: orszak.org) Zapraszamy każdego, kto w sposób radosny chce cieszyć się przychodzącym dobrem i miłością!

trasa.jpg